Pristatymas

Prekių pristatymas

1.1. Pardavėjo tikslas – per 3-5 darbo dienas nuo prekių apmokėjimo Pirkėjo užsakytas prekes perduoti siuntų gabenimo tarnybai.
1.2. Siuntų gabenimo tarnyba įsigytas prekes Pirkėjo nurodytu adresu pristato:
1.2.1. per 2-3 darbo dienas, jei prekės pristatomos Lietuvoje;
1.2.2. dėl Kitų šalių teirautis telefonu ar elektroniniu paštu;
1.3. Prekių pristatymo paslaugas teikiančios bendrovės: UAB Venipak Lietuva, AB Lietuvos paštas.
1.4. Užsakymai bus išsiunčiami per bendroves, UAB Venipak Lietuva, AB Lietuvos paštas.
1.5. Visa informacija apie bendrovių: UAB Venipak Lietuva, AB Lietuvos paštas, darbo valandas (pristatymo laiką) ir paslaugas yra nurodyta jų interneto svetainėse, kuriose yra kiekvienai šaliai, kurioje bendrovės vykdo savo veiklą, skirtas atskiras tinklalapis.

Pristatymo kaina Lietuvoje nuo 3.5€ (kaina priklauso nuo svorio)

Venipak atsiėmimo taškų paslaugos kaina Lietuvoje – 3 € (iki 30kg).

Siuntimo kainas į kitas pasaulio šalis jums automatiškai paskaičiuos el. parduotuvė susirinkus norimą prekių krepšelį, kaina priklauso nuo jūsų šalies, adreso ir prekių svorio.

Papdoma informacija siuntų pristatymo po Brexit įvedimo: – https://venipak.lt/blogas/2021-02-22/siuntu-gabenimas-po-brexit-i-ka-turime-atsizvelgti/?fbclid=IwAR33yxWpKtUhX1B0PX4PvWTDcgRsO_APi23UcJpkXsE3endOF2sRvfU4BTQ

Per kiek laiko galima grąžinti prekę be defektų?

Daugeliui mūsų prekių taikoma pinigų grąžinimo garantija. Apsisprendę įsigytą prekę grąžinti be jokios priežasties, tai padaryti galite per 14 dienų. Taip pat turite galimybę pasinaudoti ir papildoma pinigų grąžinimo garantija, kuri galioja ilgiau (papildomai apie tai kviečiame skaityti 30 dienų, arba 45 dienas, arba 60 dienų pinigų grąžinimo garantijose). Šiuo atveju prekei keliamos kelios papildomos sąlygos. Prekės pakuotė turi būti nepažeista, kartu su ja turi būti likusios visos autentiškos etiketės ir apsauginiai maišeliai, o produktas turi atrodyti lygiai taip pat, kaip jį įsigijus.

Tačiau, per 14 dienų galima grąžinti ne visas kokybiškas prekes, yra tam tikrų išimčių, kurios aptariamos žemiau.

Už prekių grąžinimą sumoka Pirkėjas. Prekių grąžinimo atveju visus banko mokesčius, susijusius su pinigų grąžinimu į Pirkėjo sąskaitą, sumoka Pirkėjas.

Kokių prekių negalima grąžinti?

1. Jeigu prekę įsigijote internetu, turite teisę atsisakyti nuotolinės sutarties ir prekę grąžinti per 14 dienų. Atkreipiame dėmesį, kad pirkėjo reikalavimas pakeisti arba grąžinti daiktus tenkinamas, jeigu daiktai nebuvo naudojami ir pirkėjas turi įrodymus, patvirtinančius, kad jis daiktus pirko iš konkretaus pardavėjo.

Prekės, kurių grąžinti negalėsite:

 • prekės pagamintos pagal vartotojo nurodytas specifikacijas arba aiškiai pritaikytos jo asmeninėms reikmėms;
 • prekės greitai genda ar jų galiojimo trukmė yra trumpa;
 • prekės po pristatymo dėl savo pobūdžio neatskiriamai susimaišo su kitais daiktais;
 • prekės įsigytos su sutartimis, pagal kurias vartotojas pateikė prekiautojui konkretų prašymą dėl apsilankymo, kad jis atliktų skubų remontą ar priežiūrą. Jei tokio apsilankymo atveju prekiautojas suteikia papildomų paslaugų, išskyrus vartotojo konkrečiai nurodytąsias, ar tiekia papildomų prekių, išskyrus atsargines dalis, būtinas priežiūrai ar remonto darbams atlikti, tokioms papildomoms paslaugoms ar prekėms turi būti taikoma teisė atsisakyti sutarties;
 • supakuoti vaizdo ar garso įrašai arba supakuota programinė įranga, kurie juos pristačius buvo neišpakuoti;
 • laikraščiai, periodiniai leidiniai ar žurnalai, išskyrus tokių leidinių prenumeratos sutartis;
 • pateikiamas fizinėje laikmenoje neįrašytas skaitmeninis turinys, jei teikimas pradėtas vartotojui aiškiai iš anksto sutikus ir pripažinus, jog dėl to jis praras teisę atsisakyti sutarties.

2. Jeigu prekė buvo įsigyta fizinėje parduotuvėje, be jokios priežasties galima grąžinti nepatikusią kokybišką prekę per 14 dienų , išskyrus išimtis numatytas mažmeninės prekybos taisyklėse.

Atkreipiame dėmesį, kad pirkėjo reikalavimas pakeisti arba grąžinti daiktus tenkinamas, jeigu daiktai nebuvo naudojami, yra nesugadinti, išsaugotos jų vartojamosios savybės, daiktai nepraradę prekinės išvaizdos ir pirkėjas turi įrodymus patvirtinančius, kad jis daiktus pirko iš konkretaus pardavėjo.

Pagal Lietuvos Respublikos patvirtintus įstatymus, tam tikros prekės nėra grąžinamos:

 • tabakas ir tabako gaminiai;
 • parfumerijos, kosmetikos ir tualetiniai preparatai;
 • fotografijos ir kinematografijos prekės;
 • spausdintos knygos, reprodukcijos ir kiti poligrafijos pramonės dirbiniai;
 • audiniai;
 • kiliminė grindų danga, išskyrus kilimus ir kilimėlius;
 • megzti vyriški, berniukų, moteriški arba mergaičių apatiniai drabužiai;
 • kūdikių drabužėliai;
 • pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kiti panašūs dirbiniai;
 • siūti vyriški, berniukų, moteriški arba mergaičių apatiniai marškiniai, naktiniai marškiniai, pižamos ir panašūs dirbiniai;
 • liemenėlės, juosmenys, korsetai ir panašūs dirbiniai;
 • perlai, brangakmeniai, taurieji metalai ir jų dirbiniai, išskyrus dirbtinę bižuteriją;
 • mašinos ir mechaniniai įrenginiai;
 • elektros mašinos ir įrenginiai, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatai;
 • antžeminio transporto priemonės;
 • laivai, valtis ir plaukiojantys įrenginiai;
 • optikos, fotografijos, kinematografijos, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisai ir aparatai;
 • laikrodžiai;
 • muzikos instrumentai;
 • ginklai ir šaudmenys;
 • baldai, patalynės reikmenys, šviestuvai;
 • žaislai, žaidimai, išskyrus sporto ir meškeriojimo reikmenis;
 • meno kūriniai, kolekcionavimo objektai ir antikvariniai daiktai;
 • augalai, gyvūnai ir tinkamos kokybės maisto prekės;
 • sveriamos ir matuojamos prekės, kurios vartotojo pageidavimu buvo specialiai paruoštos, atpjautos, supjaustytos ir panašiai.

Pilną sąrašą prekių, kurios negali būti grąžinamos, rasite CK 6.228-10 2 d.

Atsiimdami prekę parduotuvėse, apžiūrėkite, ar ji yra nepažeista, pilnos ir tinkamos komplektacijos. Priimdami užsakymą iš kurjerio atkreipkite dėmesį į pakuotę – jei kylą įtarimų – iškart išpakuokite. Pastebėtus neatitikimus pažymėkite prekės perdavimo priėmimo dokumente ir, dalyvaujant kurjeriui ar Pigu.lt atstovui, surašykite aktą. Jei prekės broką ar defektus pamatėte po perdavimo priėmimo dokumento pasirašymo, negalime prisiimti atsakomybės už tai, kad produktas ar pakuotė pažeista, netinkamos komplektacijos. Tokiu atveju kokybės garantija bus teikiama tik esant gamykliniam brokui.

Kur turėčiau kreiptis dėl garantinio aptarnavimo?

Pardavėjo www.kristinabeauty.eu prekes taip pat galite pristatyti ir www.kristinabeauty.eu adresu iš anksto susitarus su pardavėju. Čia galite atsispausdinti prašymo formą garantiniam aptarnavimui. Ją užpildyti taip pat galėsite ir parduotuvėje iš anksto susitarus su pardavėju dėl vizito laiko.

Kiek laiko trunka remontas?

Pašalinti dėl gamintojo kaltės atsiradusius gedimus įprastai trunka nuo 2 iki 3 savaičių, skaičiuojant nuo produkto perdavimo į garantinį servisą dienos. Paaiškėjus, kad remontui yra reikalinga detalė, kuri turi būti pristatyta iš užsienio, laukimo terminas yra pratęsiamas iki 45 dienų.

Ką daryti, jei įtariu, kad prekė nekokybiška?

Jei įtariate, kad gavote nekokybišką prekę, turite kelis pasirinkimus:
Jeigu prekės kokybės trūkumus yra įmanoma pašalinti, galite kreiptis į pardavėją, kad jis produkto gedimą pašalintų.
Jūsų pirktai prekei gali būti pritaikyta nuolaida, atitinkanti dėl trūkumų prarastą vertę. Prekės trūkumo mažareikšmiškumo kriterijus nustato Vyriausybės įgaliota institucija.
Galite gaminį pasikeisti į identišką geros kokybės prekę, išskyrus tuos atvejus, kai produkto trūkumai yra smulkūs arba atsirado dėl Jūsų kaltės.
Prekę galite grąžinti, o Pardavėjui nustačius, jog grąžinta prekė turi nemažareikšmių defektų, atgauti pinigus. Pinigų grąžinimo terminas 14 kalendorinių dienų skaičiuojamas nuo Pardavėjo patvirtinimo apie prekės defektus.


Karantino laikotarpiu rekomenduojame prekes grąžinti naudojantis kurjerių paslaugomis. Jei prekės pardavėjas Kristinabeauty.eu tokiu atveju būtina nurodyti adresą: Vilniaus g. 31/1, Vilnius, LT-01402.

Kviečiame tinkamai supakuoti prekę, kad ji nebūtų pažeista siuntimo metu. Jei prekė bus pažeista siuntimo metu, garantinio aptarnavimo suteikti negalėsime.

Pirkinių krepšelis
Prisijunkite prie laukiančiųjų sąrašo Informuosime jus, kai produktas bus pristatytas į sandėlį. Toliau palikite galiojantį el. pašto adresą.
Scroll to Top