Krepšelis

Krepšelis tuščias

PRISTATYMAS

1.1. Pardavėjo tikslas iki 5 darbo dienų nuo prekių apmokėjimo Pirkėjo užsakytas prekes perduoti siuntų gabenimo tarnybai.

1.2. Siuntų gabenimo tarnyba įsigytas prekes Pirkėjo nurodytu adresu pristato:

1.2.1. per 2-3 darbo dienas, jei prekės pristatomos Lietuvoje;

1.2.2. dėl Kitų šalių teirautis telefonu ar elektroniniu paštu;

1.3. Prekių pristatymo paslaugas teikiančios bendrovės: UAB Venipak Lietuva.

1.4. Užsakymai bus išsiunčiami per bendroves, UAB Venipak Lietuva.

1.5. Visa informacija apie bendrovių: UAB Venipak Lietuva, darbo valandas (pristatymo laiką) ir paslaugas yra nurodyta jų interneto svetainėse, kuriose yra kiekvienai šaliai, kurioje bendrovės vykdo savo veiklą, skirtas atskiras tinklalapis.

Lietuvoje: nuo 3.50€ kurjerio paslauga (kaina priklauso nuo svorio). Nemokamas siuntimas nuo 50 EUR. 

Neringoje: nuo 2.90€ paštomatai. Kurjeris 46 . Nemokamas siuntimas Neringos regionui nėra taikomas

Siuntimo kainas į kitas pasaulio šalis jums automatiškai paskaičiuos el. parduotuvė susirinkus norimą prekių krepšelį, kaina priklauso nuo jūsų šalies, adreso ir prekių svorio.

Papildoma informacija siuntų pristatymo po Brexit įvedimo, muito mokesčių: skaitykite čia

Venipak atsiėmimo taškų paslaugos kaina Lietuvoje – 2.90 € (iki 30kg).

Priimdami užsakymą iš kurjerio atkreipkite dėmesį į pakuotę – jei kyla įtarimų – iškart išpakuokite.

Pastebėtus neatitikimus pažymėkite prekės perdavimo – priėmimo dokumente ir, dalyvaujant kurjeriui, surašykite aktą.

Jei gavote netinkamos kokybės prekes ir apie tai pažymėjote prekės perdavimo – priėmimo dokumente arba prekių netinkama kokybė pasireiškė gamybiniu defektu, kuris buvo prekių pirkimo metu, ar neatitikimu gamintojo nurodytoms specifikacijoms, galite grąžinti prekes, reikalaudami pašalinti prekės trūkumus, jei trūkumus įmanoma pašalinti (pataisyti prekę) arba pakeisti prekę analogiška tinkamos kokybės preke (išskyrus atvejus, kai trūkumai yra nedideli arba jie atsirado dėl pirkėjo kaltės) arba atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties ir atgauti sumokėtą sumą.

Jei Pirkėjui buvo pristatytos ne tos prekės, Pirkėjas privalo nedelsdamas, bet ne vėliau nei per 7 (septynias) darbo dienas, informuoti apie tai Pardavėją el. paštu info@kristinabeauty.eu. Pardavėjas savo sąskaita įsipareigoja pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi užsakytų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekes sumokėtus pinigus.

Pirkėjas turi sumokėti už prekės pristatymo išlaidas bei prekės grąžinimo išlaidas, jei prekė grąžinama ne dėl Pardavėjo kaltės, o Pardavėjas, įsitikinęs, kad prekės grąžintos dėl netinkamos kokybės, turi grąžinti Pirkėjui jo patirtas pristatymo ir grąžinimo išlaidas, išskyrus Taisyklėse numatytas išimtis.

Tuo atveju, kai pristatyta prekė neatitinka kokybės reikalavimų, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus nustatytomis taisyklėmis. Jei gavote nekokybišką prekę, susisiekite su mumis el. paštu info@kristinabeauty.eu.

Teise grąžinti prekes pirkėjas gali pasinaudoti, jeigu nebuvo praleistas prekės grąžinimui numatytas terminas, prekė nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, taip pat ji nebuvo naudojama, išsaugotos prekės vartojamosios savybės ir nepraradusi prekinės išvaizdos prekė. Visos grąžinamos prekės turi būti su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia, nepažeista pakuote. 

Gavę grąžintą prekę ir įvertinę jos kokybę, per 14 dienų nuo raštiško pranešimo apie pirkimo – pardavimo sutarties atsisakymą gavimo, grąžiname pirkėjui pinigus (pirkėjo sumokėta prekės kainą, prekės pristatymo išlaidas, o tuo atveju, kai buvo pristatytos netinkamos kokybės prekės/ne tos prekės – ir prekės grąžinimo išlaidas). Jei grąžinama tik dalis pirktų prekių, pristatymo išlaidos negrąžinamos.

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, interneto svetainė www.vvtat.lt – ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/).

Prisijunkite prie laukiančiųjų sąrašo Informuosime jus, kai produktas bus pristatytas į sandėlį. Toliau palikite galiojantį el. pašto adresą.