Krepšelis

Krepšelis tuščias

Grąžinimas ir garantija

GRĄŽINIMAS

Jei norite atšaukti užsakymą, kurio prekių dar negavote, arba atsisakyti tam tikros prekės(-ių) iš dar neįvykdyto, tačiau apmokėto užsakymo ir atgauti pinigus maloniai kviečiame kreiptis el. paštu: info@kristinabeauty.eu.

Daugeliui mūsų prekių taikoma pinigų grąžinimo garantija. Apsisprendę įsigytą kokybišką prekę grąžinti be jokios priežasties, tai padaryti galite per 14 dienų. 

Taip pat, turite teisę per 14 dienų nuo prekių perdavimo jam dienos pakeisti įsigytas tinkamos kokybės prekes analogiškomis kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo prekėmis, išsiųsdamas pranešimą apie norą pakeisti prekes el. paštu info@kristinabeauty.eu. Jeigu keičiant prekes susidaro kainų skirtumas, su pirkėju atsiskaitome pagal perskaičiuotas kainas.

Gavę prekes įsipareigojame pakeisti jas tomis pačiomis prekėmis tik pirkėjo nurodytos formos, dydžio, spalvos, modelio ar komplektiškumo. Jeigu neturime pakeitimui tinkamos prekės, grąžiname pirkėjui už prekę sumokėtus pinigus.

Svarbu: už grąžinamos prekės komplektaciją atsako pirkėjas. Jei prekė nesukomplektuota, pardavėjas nepriima grąžinamos prekės. 

Tuo atveju, kai pristatyta prekė neatitinka kokybės reikalavimų, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus nustatytomis taisyklėmis. Jei gavote nekokybišką prekę, susisiekite su mumis el. paštu info@kristinabeauty.eu

Gavę grąžintą prekę ir įvertinę jos kokybę, per 14 dienų nuo raštiško pranešimo apie pirkimo – pardavimo sutarties atsisakymą gavimo, grąžiname pirkėjui pinigus už prekę. Jei grąžinama tik dalis pirktų prekių, pristatymo išlaidos negrąžinamos.

Visos dovanos, kurios buvo pateiktos kartu su įsigyta preke, turi būti grąžintos tuo pat metu.

Primename: pirkėjas turi sumokėti už prekės pristatymo išlaidas bei prekės grąžinimo išlaidas, jei prekė grąžinama ne dėl Pardavėjo kaltės, o Pardavėjas, įsitikinęs, kad prekės grąžintos dėl netinkamos kokybės, turi grąžinti Pirkėjui jo patirtas pristatymo ir grąžinimo išlaidas, išskyrus Taisyklėse numatytas išimtis.

Jei pirkėjui buvo pristatytos ne tos prekės, Pirkėjas privalo nedelsdamas, bet ne vėliau nei per 7 (septynias) darbo dienas, informuoti apie tai Pardavėją el. paštu info@kristinabeauty.eu. Pardavėjas savo sąskaita įsipareigoja pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi užsakytų prekių, jis grąžina pirkėjui už prekes sumokėtus pinigus.

Negrąžinami pinigai už tas prekes, kurios tyčia ar dėl neatsargumo buvo sugadintos pirkėjo (paveiktos cheminėmis medžiagomis, vandeniu, atvira ugnimi, aukšta temperatūra, aštriais objektais ir t.t.), arba jeigu buvo pažeistos prekės naudojimo ar saugojimo taisyklės, arba prekės naudotos netinkamai ar ne pagal paskirtį.

Svarbu: prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, interneto svetainė www.vvtat.lt – ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/).

Pirmiausia, susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@kristinabeauty.eu ir informuokite apie ketinimą grąžinti prekę, nurodykite užsakymo numerį ir sąskaitą faktūrą. Atsiųsime jums grąžinimo informaciją.

Kartu su grąžinama preke turite pridėti užpildytą prekių grąžinimo prašymą. Prekių grąžinimo prašymą galite atsisiųsti čia: 

Prekių grąžinimo prašymas

Primename: grąžinant būtina pateikti PVM sąskaitą faktūrą, kuri buvo gauta įsigijant prekę/es, arba kitą prekės pirkimą iš pardavėjo patvirtinantį dokumentą.

Tuo atveju, kai pristatyta prekė neatitinka kokybės reikalavimų, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus nustatytomis taisyklėmis. Jei gavote nekokybišką prekę, susisiekite su mumis el. paštu info@kristinabeauty.eu.

Svarbu: teise grąžinti prekes pirkėjas gali pasinaudoti, jeigu nebuvo praleistas prekės grąžinimui numatytas terminas, prekė nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, prekė nebuvo naudojama, išsaugotos prekės vartojamosios savybės ir nepraradusi prekinės išvaizdos prekė. Visos grąžinamos prekės turi būti su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia, nepažeista pakuote. 

Gavę grąžintą prekę ir įvertinę jos kokybę, per 14 dienų nuo raštiško pranešimo apie pirkimo – pardavimo sutarties atsisakymą gavimo, grąžiname pirkėjui pinigus (pirkėjo sumokėta prekės kainą, prekės pristatymo išlaidas, o tuo atveju, kai buvo pristatytos netinkamos kokybės prekės/ne tos prekės – ir prekės grąžinimo išlaidas). Jei grąžinama tik dalis pirktų prekių, pristatymo išlaidos negrąžinamos.

Rekomenduojamas būdas grąžinti prekę – pristatyti ją į biurą  – Vilniaus g. 31/1, Vilnius. Tai – nemokamas grąžinimo būdas tiek kokybiškoms, tiek netinkamos kokybės prekėms.

Prekę taip pat galima grąžinti siunčiant ją tiesiogiai pardavėjui

Biuro adresas pristatymui:

UAB “KRISTALIJA”/„Grožio studija Kristina“

Vilniaus g., 31/1, LT-01402, Vilniaus m., sav., Lietuva.

Tel: +370 640 62 333

Per paštomatą prekių grąžinimo siuntimas negalimas.

Jei grąžinate netinkamos kokybės prekę:

Jei neturite galimybės grąžinti prekės į biurą, prekę galite grąžinti naudojantis kurjerio paslaugomis.

Gavę patvirtinmą, kad grąžinama prekė yra netinkamos kokybės, jums bus kompensuojamos patirtos išlaidos. Nepamirškite, kad turėsite pateikti siuntimo išlaidas pagrindžiančius dokumentus, pvz. kvitą už paslaugas, mokėjimo informacijos patvirtinimą ar pan.

Jei grąžinate kokybišką prekę:

Jei neturite galimybės grąžinti prekės į biurą, prekę galite grąžinti per pasirinktą kurjerių tarnybą, jums bus taikomi standartiniai paslaugos įkainiai. Jei prekė kokybiška, tokius siuntimo kaštus dengia pats vartotojas.

Primename: mes taip pat galime užsakyti kurjerį, kuris iš jūsų paimtų prekę. Tokiu atveju, informuokite mus apie tai laiške. Jei gražinama prekė – kokybiška, jums bus pritaikytas paslaugų įkainis.

Siunčiant, kviečiame tinkamai supakuoti prekę, kad ji nebūtų pažeista siuntimo metu. Prekė pakuojama į dėžutę arba plastikinį maišą ar plėvelę. Jei prekė bus pažeista siuntimo metu, priimti jos negalėsime.

Svarbu: už grąžinamos prekės komplektaciją atsako pirkėjas. Jei prekė nesukomplektuota, pardavėjas nepriima grąžinamos prekės.

Jeigu prekę įsigijote internetu, turite teisę, be jokios priežasties, atsisakyti nuotolinės sutarties ar ne prekybos patalpose sudarytos sutarties ir prekę grąžinti per 14 dienų, išskyrus išimtis numatytas Civilinio kodekso 6.22811 straipsnio 2 dalyje.

Vartotojo teisė atsisakyti nuotolinės sutarties ir ne prekybos patalpose sudarytos sutarties netaikoma:

  • prekėms pagamintoms pagal vartotojo nurodytas specifikacijas arba aiškiai pritaikytos jo asmeninėms reikmėms;
  • greitai gendančioms ar trumpo galiojimo prekėms;
  • supakuotoms prekėms, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių (Kosmetikos produktai negrąžintini, nes mes negalime žinoti, ar produktu nebuvo pasinaudota, kaip antai lūpų dažai);
  • prekėms po pristatymo dėl savo pobūdžio neatskiriamai susimaišiusioms su kitais daiktais;
  • prekėms įsigytoms su sutartimis, pagal kurias vartotojas pateikė prekiautojui konkretų prašymą dėl apsilankymo, kad jis atliktų skubų remontą ar priežiūrą. Jei tokio apsilankymo atveju prekiautojas suteikia papildomų paslaugų, išskyrus vartotojo konkrečiai nurodytąsias, ar tiekia papildomų prekių, išskyrus atsargines dalis, būtinas priežiūrai ar remonto darbams atlikti, tokioms papildomoms paslaugoms ar prekėms taikoma teisė atsisakyti sutarties;
  • dovanų kuponai nėra keičiami į pinigus ar grąžinami. Kupono nepanaudojus jo galiojimo laikotarpiu, pinigai nėra grąžinami, kupono galiojimo laikotarpis nėra pratęsiamas.

Svarbu: Pažymime, kad kilus ginčui, kiekvienu konkrečiu atveju įvertinama, ar vartotojas, išbandydamas prekes, atliko tik tokius veiksmus, kurie būtini prekių pobūdžiui, savybėms ir veikimui nustatyti. Atliekant šį vertinimą lyginame vartotojo veiksmus su tuo, ką paprastai leidžiama daryti įprastoje „fizinėje“ parduotuvėje. Taip pat kiekvienu konkrečiu ginčo atveju,  pagrįsime, kodėl reikalaujame, kad vartotojas atlygintų būtent tokią konkrečią prekės vertės sumažėjimo sumą.

Priimdami užsakymą iš kurjerio atkreipkite dėmesį į pakuotę – jei kylą įtarimų – iškart išpakuokite.

Pastebėtus neatitikimus pažymėkite prekės perdavimo – priėmimo dokumente ir, dalyvaujant kurjeriui surašykite aktą.

Teise grąžinti netinkamos kokybės prekes galite pasinaudoti per Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.338 straipsnyje nurodytą terminą nuo prekės perdavimo jums dienos.

Mes turime teisę nepriimti pirkėjo grąžinamų prekių, jei pirkėjas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos (pavyzdžiui, nepateikia prekės pirkimo-pardavimo dokumento).

Jeigu prekė buvo įsigyta grožio studijoje, turite teisę, be jokios priežasties, grąžinti nepatikusią kokybišką prekę per 14 dienų, išskyrus išimtis numatytas mažmeninės prekybos taisyklėse.

Mažmeninės prekybos taisyklės numato, kad prekės keičiamos ir grąžinamos prekės pirkimo vietoje. Susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@kristinabeauty.eu ir informuokite apie ketinimą grąžinti prekę.

Atkreipiame dėmesį: pirkėjo reikalavimas pakeisti arba grąžinti daiktus tenkinamas, jeigu daiktai nebuvo naudojami, yra nesugadinti, išsaugotos jų vartojamosios savybės, daiktai nepraradę prekinės išvaizdos ir pirkėjas turi įrodymus patvirtinančius, kad jis daiktus pirko iš konkretaus pardavėjo.

Pagal Lietuvos Respublikos patvirtintus įstatymus, tam tikros prekės nėra grąžinamos:

  • parfumerijos, kosmetikos ir tualetiniai preparatai;
  • perlai, brangakmeniai, taurieji metalai ir jų dirbiniai, išskyrus dirbtinę bižuteriją;
  • dovanų kuponai nėra keičiami į pinigus ar grąžinami. Kupono nepanaudojus jo galiojimo laikotarpiu, pinigai nėra grąžinami, kupono galiojimo laikotarpis nėra pratęsiamas;

Pilną sąrašą prekių, kurios negali būti grąžinamos, rasite CK 6.228-10 2 dalyje.

Atsiimdami prekę parduotuvėse, apžiūrėkite, ar ji yra nepažeista, pilnos ir tinkamos komplektacijos.

GARANTINIS

Susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@kristinabeauty.eu ir informuokite apie sugędusią prekę. Pakonsultuosime jus ir atsiųsime informaciją dėl garantinio aptarnavimo.

Civilinis kodeksas nustato dviejų rūšių daiktų garantiją – garantiją pagal įstatymą, kuri galioja dvejus metus nuo prekės įsigijimo dienos (Civilinio kodekso 6.338 straipsnis)

Atkreipiame dėmesį, kad Civilinio kodekso 6.335 straipsnio 2 numatyta, kad garantijos terminas pradedamas skaičiuoti nuo daiktų perdavimo, o ne nuo daiktų įsigijimo, dienos. To paties straipsnio 3 dalyje numatyta, kad jeigu pirkėjas negali naudotis daiktais, kuriems yra nustatytas kokybės garantijos terminas, dėl nuo pardavėjo priklausančių kliūčių, tai garantijos terminas neskaičiuojamas tol, kol pardavėjas tas kliūtis pašalina, o straipsnio 4 dalyje nurodoma, kad garantijos terminas pratęsiamas tokiam laikui, kurį pirkėjas negalėjo daikto naudoti dėl trūkumų, jeigu pirkėjas tinkamai pranešė pardavėjui apie pastebėtus trūkumus.

Vartotojas, siekdamas įgyvendinti šiame straipsnyje nustatytas teises, privalo pranešti pardavėjui apie prekės kokybės reikalavimų neatitiktį ne vėliau kaip per du mėnesius nuo neatitikties aptikimo dienos. Pareiga įrodyti, kad vartotojas praleido šį terminą, tenka pardavėjui (Civilinio kodekso 6.3641 straipsnio 8 dalis).

Svarbu: būtina turėti PVM sąskaitą faktūrą, kuri buvo gauta įsigijant prekę/es, arba kitą prekės pirkimą iš pardavėjo patvirtinantį dokumentą

Pašalinti dėl gamintojo kaltės atsiradusius gedimus įprastai trunka apie 2 savaites, skaičiuojant nuo produkto perdavimo į garantinį servisą dienos.  Garantinio remonto terminas priklauso nuo garantinio serviso užimtumo.

Paaiškėjus, kad remontui yra reikalinga detalė, kuri turi būti pristatyta iš užsienio, laukimo terminas yra pratęsiamas iki 45 dienų.

Prisijunkite prie laukiančiųjų sąrašo Informuosime jus, kai produktas bus pristatytas į sandėlį. Toliau palikite galiojantį el. pašto adresą.