Krepšelis

Krepšelis tuščias

APIE MUS

Greitas pristatymas
Užsakymo sekimas
Ypatingos nuolaidos

Prisimenu kaip prieš vienuolika metų atidariau pirmą savo grožio saloną, niekada nebūčiau pagalvojusi, kad tiek metų suksiuos grožio sferoje.  Ilgą laiką dirbau ir kaip profesionali vizažistė. Darydama makiažus, išbandžiau labai daug įvairių kosmetikos priemonių, analizavau jų sudėtis. 

Per daug metų surinkta patirtis ir žinios suteikė man drąsos įgyvendinti seniai pamirštą svajonę. Lydima ryžto ir artimų žmonių palaikimo, ėmiau kurti savo pirmuosius vardinės „Kristina Beauty“ kosmetikos linijos produktus. Mano kuriama grožio priemonių linija skirta ne tik profesionaliam, bet ir kasdieniam naudojimui. Man labai svarbi produktų kokybė, todėl visi ingredientai yra atrenkami labai kruopščiai. Noriu kad mano kuriami produktai ne tik atliktų funkciją, bet ir turėtų pridėtinę vertę:  būtų praturtintos naudingais vitaminais, mineralais.

Šiuo metu kristinabeauty.eu elektroninėje parduotuvėje galima rasti ne tik sparčiai augančią „Kristina Beauty“ produktų liniją, bet ir platų, pasaulyje gerai žinomų ir vertinamų produktų asortimentą. Siekiu, kad naudojamos grožio priemonės padėtų atrodyti puikiai ir įkvėptų daugiau pasitikėjimo savimi. Aš tikrai žinau, kad komplimentas turi savo kainą! 

„Gyvenimas trumpas, bet grožis įsimenamas ilgam!“ 

– Kristina Ivanova 

 
 
 

Nemokamas pristatymas visiems užsakymams Lietuvoje nuo 50 eurų !

Pirkite prekių už daugiau nei 50 eurų ir gaukite nemokamą pristatymą visoje Lietuvoje. 

Nemokamas pristatymas visiems užsakymams Lietuvoje nuo 50 eurų !

Pirkite prekių už daugiau nei 50 eurų ir gaukite nemokamą pristatymą visoje Lietuvoje. 

Prisijunkite prie laukiančiųjų sąrašo Informuosime jus, kai produktas bus pristatytas į sandėlį. Toliau palikite galiojantį el. pašto adresą.