Apie mus

„Grožio studijos Kristina“ įkūrėja Kristina Ivanova grožio srityje sukasi jau dešimt metų – ne vienerius metus dirba ir kaip profesionali vizažistė. Darydama makiažus, ji išbando labai daug įvairių kosmetikos priemonių, analizuoja jų sudėtis ir moka juos pasirinkti.  

Per daug metų surinkta patirtis ir žinios suteikė Kristinai drąsos įgyvendinti seniai pamirštą svajonę. Ji užsimojo sukurti profesionalių grožio priemonių linija skirtą ne tik profesionaliam, bet ir kasdieniam naudojimui. Lydima ryžto ir artimų žmonių palaikimo, ji ėmė kurti savo pirmuosius vardinės „Kristina Beauty“ kosmetikos linijos produktus. 

Šiuo metu kristinabeauty.eu elektroninėje parduotuvėje galima rasti ne tik spačiai augančią „Kristina Beauty“ produktų liniją, bet ir platų, pasaulyje gerai žinomų ir vertinamų produktų asortimentą. Kristina siekia, kad naudojamos grožio priemonės padėtų atrodyti puikiai ir įkvėptų daugiau pasitikėjimo savimi. Ji žino, kad komplimentas turi savo kainą! 

„Gyvenimas trumpas, bet grožis įsimenamas ilgam!“ 

– Kristina Ivanova 

Kristina Beauty

Asmeninė mūsų produkcija

Ypatingos nuolaidos

Kiekvieną mėnesį suteikiamos ypatingos nuolaidos

Nemokamas pristatymas

Visiems užsakymams lietuvoje virš 50eur!

Pirkite prekes už daugiau negu 50 eurų ir gausite nemokamą pristatymą visoje Lietuvoje. 

They Love Us!!!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Stella Jones

Super Model

Carlos Hughes

Student

Chloe Newts

Student

Mark Adams

Entrepreneur

Brianna Stark

Fashion Designer

James Hobbs

Businessman

Greitas pristatymas

Užsakymo sekimas

Ypatingos nuolaidos

Pirkinių krepšelis
Prisijunkite prie laukiančiųjų sąrašo Informuosime jus, kai produktas bus pristatytas į sandėlį. Toliau palikite galiojantį el. pašto adresą.
Scroll to Top