Krepšelis

Krepšelis tuščias

Cart0 Custom Scroll Top

APIE MUS

Greitas pristatymas
Užsakymo sekimas
Ypatingos nuolaidos

„Grožio studijos Kristina“ įkūrėja Kristina Ivanova grožio srityje sukasi jau dešimt metų – ne vienerius metus dirba ir kaip profesionali vizažistė. Darydama makiažus, ji išbando labai daug įvairių kosmetikos priemonių, analizuoja jų sudėtis ir moka juos pasirinkti.  

Per daug metų surinkta patirtis ir žinios suteikė Kristinai drąsos įgyvendinti seniai pamirštą svajonę. Ji užsimojo sukurti profesionalių grožio priemonių linija skirtą ne tik profesionaliam, bet ir kasdieniam naudojimui. Lydima ryžto ir artimų žmonių palaikimo, ji ėmė kurti savo pirmuosius vardinės „Kristina Beauty“ kosmetikos linijos produktus. 

Šiuo metu kristinabeauty.eu elektroninėje parduotuvėje galima rasti ne tik spačiai augančią „Kristina Beauty“ produktų liniją, bet ir platų, pasaulyje gerai žinomų ir vertinamų produktų asortimentą. Kristina siekia, kad naudojamos grožio priemonės padėtų atrodyti puikiai ir įkvėptų daugiau pasitikėjimo savimi. Ji žino, kad komplimentas turi savo kainą! 

„Gyvenimas trumpas, bet grožis įsimenamas ilgam!“ 

– Kristina Ivanova 

 
 
 

Nemokamas pristatymas visiems užsakymams Lietuvoje nuo 50 eurų !

Pirkite prekių už daugiau nei 50 eurų ir gaukite nemokamą pristatymą visoje Lietuvoje. 

Nemokamas pristatymas visiems užsakymams Lietuvoje nuo 50 eurų !

Pirkite prekių už daugiau nei 50 eurų ir gaukite nemokamą pristatymą visoje Lietuvoje. 

Prisijunkite prie laukiančiųjų sąrašo Informuosime jus, kai produktas bus pristatytas į sandėlį. Toliau palikite galiojantį el. pašto adresą.